Muse Music

MY DEBUT

15.00

Mladé slovenské talenty hrajú slovenskú hudbu. Na jednom albume sa predstavia hudobníci a hudobníčky, ktoré našmu vydavateľstvu odporúčil ich pedagóg a zároveň interpret z katalógu nášho vydavateľstva. Spojenie generácii navyše dopĺňa aj fakt, že na nahrávke nájdete hudbu slovenských skladateľov.

Katalógové číslo: 69 Kategória:

Popis

Nová generácia. Slovenská hudba. To sú dva základne pramene projektu My Debut. Stojí za nim vydavateľstvo Real Music House, ktore dlhoročne spolupracuje s domácou hudobnou špičkou. V posledných rokoch sa táto rešpektovaná hudobná značka aktívne sústreďuje na mladú generáciu skladateľov/iek a hudobníkov/íčiek. My Debut je ambicióznym projektom s jasným cieľom. Zviditeľniť novú hudobnú generáciu.

Mladé slovenské talenty hrajú slovenskú hudbu. Na jednom albume sa predstavia hudobníci a hudobníčky, ktoré našmu vydavateľstvu odporúčil ich pedagóg a zároveň interpret z katalógu nášho vydavateľstva. Jednoduché, čisté, krásne. Bude to naozaj pôsobivý album. S menami pomohli Jordana Palovičová, Jozef Horváth, Karol Samuelčík, Boris Lenko aj Eugen Prochác. Ďakujeme im.

Spojenie generácii navyše dopĺňa aj fakt, že na nahrávke nájdete hudbu slovenských skladateľov.

My Debut je pokračovaním nášho úsilia pomôcť novej hudobnej generácii. Potrebuje to. Veríme v spájanie a vzájomné posúvanie dopredu. Naša hudobná scéna je plná veľkých a rešpektovaných mien. Mnohé z nich nájdete aj v katalógu nášho vydavateľstva. Je však veľmi dôležité tento zoznam rozširovať. Zvlášt v ére, v ktorej budeme musieť držať omnoho viac pokope…

Aj o tom je My Debut. O spoločnej radosti z hudby. Z objaveného. V neposlednom rade pôjde o nahrávku, ktorá bude jedinečnou sondou do mladej hudobnej generácie.

Ďalšie informácie

Vyberte možnosť - CD / MP3+FLAC

FLAC (High Quality Audio) + MP3 (320kbps), CD