O NÁS

#RMH

Cieľom vydavateľstva Real Music House je vydávať hudobné albumy s atmosférou, posolstvom a silou presvedčiť. Na slovenský hudobný trh chce prinášať nahrávky, ktoré sa vymykajú žánrovým trendom doby a stoja na silnej autorskej výpovedi.
O nas

REAL MUSIC HOUSE

Vydavateľstvo založené od roku 2010. Naše hlavné činnosti sú vydávanie hudobných nosičov, produkcia, nahrávacie služby a prezentácia interpretov v médiach. Od vzniku po súčasnosť Robert Pospiš a Martin Sillay vyprodukoval viac ako sedemdesiat albumov  s muzikantskou špičkou slovenskej hudobnej scény a zmastroval diela významných hudobných skladateľov na slovenskej scéne. Medzi oceňované albumy patrí výnimočná spolupráca s Miroslavom Vitoušom na projekte Polajka / Nikolaj Nikitin Ensemble with Miroslav Vitouš. Michael “Patches” Stewart (USA) sa predstavil ako hosť na albume Nikolaja Nikitina – New Winter Stories a Music for Boys and Girls Vol.1. Pressburger Klezmer Band s albumom Tants mit Mir získali cenu za najlepšiu nahrávku roka (Folk/World Music) 2012 na nomináciach Radio_Head Awards. Juraj Griglák s albumom Time to Fly príjma vynikajúce recenzie na jeho novinku na známych portáloch Jazz Corner, All about Jazz. Spolupráca s domácou hudobnou špičkou, náročnou produkciou a výborné referencie potvrdzujú, že vydavateľstvo Real Music House má svoje pevné miesto na slovenskom trhu.

Cieľom vydavateľstva Real Music House je vydávať hudobné albumy s atmosférou, posolstvom a silou presvedčiť. Na slovenský hudobný trh chce prinášať nahrávky, ktoré sa vymykajú žánrovým trendom doby a stoja na silnej autorskej výpovedi. Základom práce vydavateľstva je jedinečný produkčný prístup a absolútna ústretovosť k požiadavkám hudobníkov.

Vydavateľstvo Real Music House chce komplexne podporovať kvalitné slovenskú hudbu, ktorá v našom mediálnom priestore nedostáva adekvátny priestor. Práca vydavateľstva začína pri produkcii albumu a končí jeho propagáciou v médiách a zorganizovaním koncertného turné. Real Music House chce byť garanciou kvality, ktorá je stále najvyššou hodnotou umenia. Našim heslom je preto „Kvalita bez kompromisov“.

Za vydavateľstvom Real Music House stojí dvojica hudobníkov a producentov
Róbert Pospiš / Martin Sillay