Otvárame! Oficiálne! 1. júna o 18:00. Nové kultúrno-komunitné centrum v hlavnom meste. Po úspešnej sérii testovacích podujatí prichádza „oficiálna otváračka“. Počas uplynulých dní a týždňov sme dostali neuveriteľnú mieru podpory. Vážime si to.
Áno, nie sú to ideálne časy, ale práve preto sme sa rozhodli otvoriť BOD. Chceme, aby to bolo miesto pre kultúru, umenie a rozhovory. Veríme, že v našom snažení nájdeme partnerov. Pretože teraz je ten dôležitý čas. Teraz. Práve teraz. Neskôr môže byť neskoro. Preto sme sa rozhodli nečakať.
Veríme, že sa uvidíme na otváračke. Dôjdite. Podporíte tým nielen BOD, ale aj nový priestor pre slobodné a otvorené umenie.
Šírte, kde sa dá 🙂. Ďakujeme ❤️🙏
Info:
www.kulturnybod.sk