O chlapcovi, ktorý krotil čertov a našiel krásu

Keď bol Marián Varga žiakom ZUŠ, napísal pre svoju spolužiačku cyklus štyroch klavírnych miniatúr. Minulý rok nám pani Belicová tento poklad – rukopis nôt dala k dispozícii, aby sme ho mohli posunúť ďalším generáciám. Vydávame ho spolu s ďalšími jeho detskými skladbami vo forme bohato ilustrovaného zošita s príbehmi i s audionahrávkou skladieb v podaní klaviristu Ivana Šillera.

 

 

LIMITOVANÁ EDÍCIA

Spoločnosti Mariána Vargu sa podarilo získať od Opusu licencie, a tak vzniká exkluzívna limitovaná edícia Marián Varga Collected Works I. CD box bude obsahovať 16 titulov – od albumu Zvoňte, zvonky cez všetky spoločné platne s Pavlom Hammelom, všetky albumy Collegia musica až po CD s raritnými nahrávkami, ktoré nikdy nevyšli na nosičoch, napríklad Baba Jaga, Concentrated Sorrow…(Collegium ich hralo v Radiopaláci v Prahe v roku 1970).

„Kolekcia albumov s názvom Marián Varga Collected Works I. bude výnimočná novým zvukovým dizajnom zásadných a preslávených nahrávok. Ku každému albumu sme pristupovali s veľkou precíznosťou a snahou dodať známym skladbám nový “oprášený“ zvuk v duchu predstavy samotného Mariána. Za podstatné považujeme, že hudobný redizajn sa tvorí z originálnych analógových nahrávok. Veríme, že túto unikátnu kolekciu ocenia verní fanúšikovia Vargovej hudby, ale aj tí, ktorí jeho dielo ešte tak dôsledne nepoznajú. Je to úžasná hudba a je pre nás veľkou cťou podieľať sa na jej zvukovom obnovení.“

Robert Pospiš & Martin Sillay
Nahrávacie a postprodukčné štúdio Real Music House

Po vyplnení formulára, budete presmerovaný na stránku pre vloženie kódu na stiahnutie, ktorý ste obdržali pri zakúpení edície Marián Varga – O chlapcovi, ktorý krotil čertov a našiel krásu vo formáte FLAC!

Prosím zadajte Vaše celé meno
Prosím zadajte Vašu e-mailovú adresu
Súhlas slúži na verifikáciu zákazníka s online obsahom po presmerovaní na nasledujúcu stránku.