Muse Music

Nikolaj Nikitin a Ľuboš Šrámek – Cirkus Metropol

10.0012.00

Námetom hudby je rovnomenný pripravovaný film Cirkus Metropol. Autori sa rozhodli dať filmovým témam nezávislú formu hudobného albumu a zoradili ich do cirkusového príbehu. Príbeh sa odohráva priamo v manéži. Bizarné scény, vystúpenia, ale aj život samotných hercov a ich rodín za oponou. Hudba vás okamžite vtiahne do atmosféry zanikajúceho sveta cirkusu. Kontroverzný svet kočovných cirkusantov je odzrkadlený do hudby.

Vymazať
Katalógové číslo: 0717410993050 Kategória:

Popis

Námetom hudby je rovnomenný pripravovaný film Cirkus Metropol. Autori sa rozhodli dať filmovým témam nezávislú formu hudobného albumu a zoradili ich do cirkusového príbehu. Príbeh sa odohráva priamo v manéži. Bizarné scény, vystúpenia, ale aj život samotných hercov a ich rodín za oponou. Hudba vás okamžite vtiahne do atmosféry zanikajúceho sveta cirkusu. Kontroverzný svet kočovných cirkusantov je odzrkadlený do hudby. Namiesto drezúry šeliem, či rozpačitých akrobatických výstupov stoja v manéží hudobníci…

Album vznikal 12 mesiacov a je na ňom 15 originálnych skladieb. Je plný melódii aj spontánnych improvizácii pripomínajúcich jazzové nahrávky zo začiatku 70.rokov v spojení so súčasným zvukom.

Za hudobnou produkciou a sound dizajnom od začiatku projektu stojí štúdio a vydavateľstvo Real Music House – Róbert Pospiš a Martin Sillay. Tento krát producenti zasahovali priamo do hudby originálnym spôsobom v rámci postprodukcie.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 80 g
Vyberte možnosť - CD / MP3+FLAC

FLAC (High Quality Audio) + MP3 (320kbps), CD