Muse Music

Libertatem Ensemble – Hiawatha

12.0015.00

Album HIAWATHA je debutom medzinárodného zoskupenia Libertatem Ensemble a je odkazom na indiánsku mytológiu. Fascinácia prírodou, nadprirodzenými silami a fenoménom snenia. To sú základné kamene deviatich pôvodných skladieb.

Vymazať
Katalógové číslo: 0717410993258 Kategória:

Popis

Album HIAWATHA je debutom medzinárodného zoskupenia Libertatem Ensemble a je odkazom na indiánsku mytológiu. Fascinácia prírodou, nadprirodzenými silami a fenoménom snenia. To sú základné kamene deviatich pôvodných skladieb.To tvoria spevák Robert Pospiš, gitarista Martin Sillay, trubkár Kornél Fekete-Kovács, saxofonista Nikolaj Nikitin, basgitarista Nenad Vasilić, klavirista Jancsi Rigó Jr. a bubeník Marián Ševčík. Spoločne vytvorili skladby na hranici jazzu, ambientu, pesničkárstva a vážnej hudby. Za textami nahrávky stojí Robert Pospiš. Autorkou vizuálu nahrávky je rešpektovaná slovenská výtvarníčka Mira Kubáňová. Album Libertatem Ensemble – Hiawatha vychádza vo vydavateľstve Real Music House.

Bandcamp stránka: libertatemensemble.bandcamp.com

Libertatem Ensemble: Robert Pospiš, Martin Sillay, Kornél Fekete-Kovács, Nenad Vasilić, Nikolaj Nikitin, Jr. Jancsi Rigo, Marián Ševčík
Artwork: Mira Kubáňová

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Vyberte možnosť - CD / MP3+FLAC

FLAC (High Quality Audio) + MP3 (320kbps), CD