Muse Music

Valér Miko – Príbehy

8.0010.00

Mikove Príbehy sú hudobnou cestou mimoriadne vnímavého umelca. Pre skladateľa a klaviristu v jednej osobe bola počas celého nahrávania najdôležitejšia atmosféra skladieb. Tá je totiž pre umelca, ktorý sa zameriava na osobné vnímanie reality prostredníctvom tónov, akordov a melódií, klúčová. Na albume Príbehy sa však Valér Miko predstavuje ako sólista. Tento fakt zaujal aj producentov nahrávky, hudobníkov Roberta Pospiša a Martina Sillaya.

Vymazať
Katalógové číslo: 010 Kategória:

Popis

Deväť skladieb, jeden dominantný nástroj. Mikove Príbehy sú hudobnou cestou mimoriadne vnímavého umelca. Aj preto sa na nahrávke objavia dvaja hostia iba v náznakoch. Pre skladateľa a klaviristu v jednej osobe bola počas celého nahrávania najdôležitejšia samotná atmosféra skladieb. Tá je totiž pre umelca, ktorý sa zameriava na osobné vnímanie reality prostredníctvom tónov, akordov a melódií, kľúčová. Aj preto je klavirista vyhľadávaným spoluhráčom.

Na albume Príbehy sa však Valér Miko predstavuje ako sólista. Tento fakt zaujal aj producentov nahrávky, hudobníkov Roberta Pospiša a Martina Sillaya. Tí sa s Mikom stretli už pri nahrávaní oceňovaného albumu Tants Mit Mir! skupiny Pressburger Klezmer Band. Práve s ňou vystupuje talentovaný klavirista v súčasnosti najčastejšie. Nahrávanie Mikovho debutu sa však nieslo v absolútne odlišnom duchu.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 80 g
Vyberte možnosť - CD / MP3+FLAC

FLAC (High Quality Audio) + MP3 (320kbps), CD