Muse Music

Ľuboš Šrámek – Perforomances

10.0012.00

Skladateľ, aranžér, pedagóg a klavirista Ľuboš Šrámek pripravil nový autorský album! Tento album vznikal celý rok. Nahrávalo sa vo Viedni, v ďalekom New Yorku i v domácej Bratislave. Účinkuje na ňom viac ako 20 špičkových umelcov.

Vymazať
Katalógové číslo: 0717410993067 Kategória:

Popis

Skladateľ, aranžér, pedagóg a klavirista Ľuboš Šrámek pripravil nový autorský album! Tento album vznikal celý rok. Nahrávalo sa vo Viedni, v ďalekom New Yorku i v domácej Bratislave. Účinkuje na ňom viac ako 20 špičkových umelcov. Medzi interprétmi nájdete také mená americkej jazzovej scény akými sú: kontrabasista Lonnie Plaxico, bubeník Taru Alexander, či spevák JD Walter. Skladba „The Mist“ je kompozíciou našej flautistky a skladateľky Sisy Michalidesovej. Text pre Petra Adamova a Lindu Ballovú zložil Peter Konečný.

Na albume účinkujú další interpreti: Mucha Quartet, dychové kvinteto pod vedením Branislava Dugoviča, David Hodek, Juraj Griglák, Kristína Mihaľová, Anita Soul, Peter Adamov, Erik Rothenstein, Štefan Pišta Bartuš a iní. Skladateľsky sa podieľali na albume Ľuboš Šrámek (3), Nikitin (3) a po jednej skladbe Milo Suchomel, George Gershwin, Sisa Michalidesová a Jana Krčmárová.

Obsadenie:
Anita Soul, Kristína Mihaľová, Samuel Hošek, Erika Riendlová, Linda Ballová, Peter Adamov a JD Walter – spev
Ľuboš Šrámek – klavír a syntezátor
Nikolaj Nikitin – tenor a soprán saxofón, syntezátor
Erik Rothenstein – barytón saxofón
Ondrej Juráši – trúbka a krídlovka
Lonnie Plaxico a Štefan Pišta Bartuš – kontrabas
Juraj Griglák – basgitara
Taru Alexander, Dušan Novakov a David Hodek – bicie nástroje
Mucha Quartet
Woodwind Quintet

Ďalšie informácie

Hmotnosť 80 g
Vyberte možnosť - CD / MP3+FLAC

FLAC (High Quality Audio) + MP3 (320kbps), CD